Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında kurulmuş olan Derslerbirarada.Com eğitime katkıda bulunmak için açılmıştır. Tüm dersleri bünyesinde barındıran Derslerbirarada.Com öğrenciler için bilgi havuzu oluşturmaya çalışmaktadır. Okul derslerinin dışında yazılım, programlama ve veri tabanı dersleri ile tüm öğrencilere hitap eden Derslerbirarada.Com gençlerin teknolojiyi sadece oyun oynamak için değil yararlı uygulamalar, programlar ve yazılımlar yapması için teşfik etmeye çalışmaktadır.

Hızla gelişmekte olan teknolojiye ülkemizinde ayak uydurup faydalı işler yapması için Derslerbirarada.Com olarak tüm dersleri bir platformda topladık. Öğrencilerin öğrenmek istedikleri dersi, konuyu daha hızlı bulup daha hızlı öğrenebilmesi için böyle bir proje yaptık ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Gelecek yıllarda dünyanın konuştuğu Facebook, Twitter, Instagram gibi büyük projelerin altında Türk gençlerininde imzası olması için çalışmaktayız. Derslerbirarada.Com olarak teknolojiye yönelmiş gençlerin yazılım dillerini daha çabuk ve daha iyi bir şekilde öğrenmesi için farklı projelerle karşınızda olmaya çalışacağız.