Yenilik v3.0.0 2017-12-07 15:14:17

Merhabalar Derslerbirarada.Com adlı platformun 3. versionu aktif edilmiştir. Gün geçtikçe güncellenmeye ve düzenlenmeye devam edilmektedir.

Projemizin amacı piyasada bulunan bütün dersleri bir platformda toplamaktır. Temel dersler, yazılım dersleri, veritabanı dersleri, program dersleri ve sınav derslerini bir arada toplayan platformumuzda eğitim içeriklerinin dışında eğitiminize katkıda bulunacak makalalerde bulunmaktadır. Bu içeriklerin tamamı platforma üye olmuş öğretmenlerin içerikleridir.

Öğretmen olabilirsiniz. Projemizde öğretmen olmak çok kolay. Kayıt olduktan sonra menünün en altında bulunan "Öğretmen Ol" linkine tıklayıp bilgi birikiminizin neler olduğunu açıklama kısmına yazıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Öğrenci olabilirsiniz. Platforma üye olup dersleri takip edebilir, yorum yapabilir çekilişlere katılıp hediyeler kazanabilirsiniz.

Neden öğretmen olmalıyım ?

Öğrencilerin tüm dersleri bir arada bulabileceği bir platform oluşturmakta bize yardım olmak için. Youtube' ta eklediğiniz videoları sadece iframe kodu ile platformumuza ekleyebilirsiniz. İframe kodu ile eğitim videonuz platformumuza eklendiği için kazancınızda her hangi bir eksilme görmezsiniz. Aksine platformumuzda öğretmenlerin kazanç sağlaması için adsense gelirinin %30 unu adil ve etkili olan öğretmenin daha az etkili olan öğretmenden üstün olacağı şekilde kazanması için algoritma hazırlamaktayız.

Neden öğrenci olmalıyım ?

Platformumuzda takıldığınız konuları öğretmenlerin içerikleri altına yorum yapıp sorabilirsiniz. Platformumuzda yapılacak olan çekilişlere katılıp hediyeler kazanabilirsiniz.